ANIMAL veterinární klinika

SLUŽBY

TVŮRČÍ ČINNOST


ANIMAL - VETERINÁRNÍ KLINIKA
 

Kde nás najdete

Klinika leží v klidné ulici blízko středu Kuřimi. Samozřejmostí je bezbariérový přístup a dostatek prostoru k parkování přímo před domem.
Pokud přijíždíte do Kuřimi od Brna, zvolíte cestu na Tišnov. U prodejny aut Michl – Motorsport odbočíte doprava směrem k nádraží a po cca 50 metrech (před kruhovým objezdem kolem parku) odbočíte doprava na ulici Zahradní. Po 150 metrech jste u veterinární kliniky.

Pokud přijíždíte do Kuřimi od Tišnova, u prodejny aut Michl – Motosport odbočíte z hlavní silnice Tišnov – Brno doleva směrem k nádraží a po cca 50 metrech (před kruhovým objezdem kolem parku) odbočíte doprava na ulici Zahradní. Po 150 metrech jste u veterinární kliniky.
Příjezd na kliniku ze směru Lipůvka, Blansko znamená průjezd horní Kuřimí až ke křižovatce směr Tišnov – Brno (nám. 1 května, prodejna ALBERT po levé straně). Na této křižovatce odbočíte doleva směrem na Brno. Po cca 150 metrech u prodejny aut Michl – Motosport odbočíte z hlavní silnice Tišnov – Brno doleva směrem k nádraží a po cca 50 metrech (před kruhovým objezdem kolem parku) odbočíte doprava na ulici Zahradní. Po 150 metrech jste u veterinární kliniky.

 

 
Zvětšit mapu